Profbud Liga

Stal Mielec 2004 rozpoczęła sezon zimowy z pozytywnymi emocjami, dużą energią i motywacją do utrzymania dobrej formy. W niedzielę 7 listopada, stanęła do rywalizacji z podkarpackimi drużynami, w ramach I kolejki rozgrywek PROFBUD Liga,w kategorii U-12. Turniej potrwa do lutego przyszłego roku. Zmierzą się w nim młodzi piłkarze z 50 drużyn z podkarpacia i małopolski.

W niedzielnych rozgrywkach znakomicie radził sobie team Beniaminka Krosno „Niebiescy”, który w dziewięciu spotkaniach odniósł osiem zwycięstw i raz zremisował. Świetnie zaprezentowała się także drużyna Stali Mielec.

Rozgrywki organizowane są na sztucznej murawie z certyfikatem FIFA 2 STAR – w nowoczesnej „Hali Krosno”. Organizatorem przedsięwzięcia jest Szkółka Piłkarska Beniaminek Krosno i Profbud 4 Kids.
Młodzi adepci futbolu podzieleni są na pięć kategoriach wiekowych.